• Opis Firmy

 • Firma Lukullus  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, z główną siedzibą w Leoncinie w otulinie malowniczej Puszczy Kampinoskiej, w okolicach Warszawy, szczyci się kilkupokoleniową tradycją produkcji wysokiej jakości wędlin, sięgającą roku 1945. Szczycimy się renomą wiodącego producenta oryginalnych, wyjątkowych produktów mięsnych, które tworzymy w oparciu o wiedzę, pasję i kilkudziesięcioletnie doświadczenie w zakresie przetwórstwa mięsa szynki wieprzowej i fileta drobiowego. Za główny cel stawiamy sobie ciągłe doskonalenie jakości naszych produktów oraz kreowanie innowacyjnych, oryginalnych rozwiązań technologicznych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów, opartych na naturalnych, autorskich kompozycjach smakowych. Strategiczna przewaga firmy nad konkurencją, jest z jednej strony owocem wieloletniego doświadczenia, a z drugiej – rezultatem  ściśle zintegrowanych etapów naszej działalności:

  Kreacja smaków

  Dzięki wiedzy i inwencji naszych technologów powstają oryginalne, ciągle wzbogacane receptury.

  Proces produkcji

  Zaawansowany technologicznie proces produkcyjny, bazujący na  wysokiej jakości świeżym surowcu, dostosowany jest do norm Unii Europejskiej. Najwyższe standardy produkcji osiągamy poprzez realizacje zasad GHP/GMP, a także wdrażanie zasad systemu HACCP, IFS oraz normy BRC jako podstawowych narzędzi zapewnienia bezpieczeństwa żywności.

  Jednocześnie, sąsiedztwo Kampinoskiego Parku Narodowy zobowiązuje nas do szczególnej troski o środowisko naturalne.

  Budowa marki

  Innowacyjny marketing potwierdza renomę naszej firmy produkującej wędliny wysokiej jakości, trafiającej w gusta i zapotrzebowanie nawet najbardziej wymagających klientów.

  Sprzedaż i dystrybucja

  Nie sposób nie dodać że, doświadczenie specjalistów handlowych zapewnia obecność wyrobów marki Lukullus na terenie całej Polski oraz czołowych państw Unii Europejskiej tj. Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Holandia. Do naszych głównych odbiorców należą największe firmy dystrybucyjne i sklepy sieciowe na terenie kraju. Posiadamy także  centrum dystrybucji Lukullus Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze.              

  Zarząd firmy koordynuje powyższe etapy i czuwa nad realizacją firmowej misji.